E-MAIL ADRESSER                   SO01171_.wmf (24676 bytes)

Lis og Peter lishans@msn.com
Eva og Poul litla02@yahoor.dk
Klaus  klaus.fugleholm@svenskop.se
Rikke   
   
Ib og Birgit Clausen53@get2net.dk
Søren og Susanne soren_clausen@ofir.dk
Karen og Aksel  
   
Inge   
Rie og Erik rie@2640reerslev.dk
Jens  Jens@Yellow.dk
   
Anker og Birthe anker.joergensen@mail.tele.dk
Kate  
Stig og Anne-Mette anne-mette.stig@webspeed.dk
   
Finn og Connie finjoe@webspeed.dk
Jury og Berith jury@veflinge.dk
Benjamin Benjamin@veflinge.dk
Annasofie Annasofie@veflinge.dk
Sebastian Sebastian@veflinge.dk
Steen og Lone sdj@hair-style.dk
Thomas og Maibritt mtj@mail.dk
Gynter og Aase Nielsen gyntern@post12.tele.dk
Jesper og Mette Lund D041556@inet.uni2.dk
Morten valeur kristensen, Helle kellgren asmussen kvas@webspeed.dk
Torben & Maja tvmh@kabelmail.dk
  Er der andre der har rettelser eller tilføjelser, så mail til mig.